MyTÜYAP (Mobil Uygulama) / Maktek Konya

FUARDA ARADIĞINI BULMANIN KOLAY YOLU!

Detaylı katılımcı araması, etkinlik takvimi, kartvizit değişimi ve elektronik yaka kartı gibi özellikler ile benzersiz ve zahmetsiz bir fuar deneyimi için MyTüyap uygulamasını hemen indirin.
 
Özellikler
 
Katılımcılar ve Ürünler:
MyTüyap, Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi, Konya’daki güncel ve gelecek fuarların katılımcı, ürün, yerleşim planı ve etkinlik planı gibi bilgilerine erişim sunar. On binlerce katılımcı, ürün detayı MyTüyap ile parmaklarınızın ucunda.
 
Fuar Hakkında Bilgi:
Fuarın ziyarete açık olduğu saatler, yeri, ulaşım alternatifleri, ücretsiz servis saatleri, websitesi, kapsamı, ziyaretçi ve katılımcı profili gibi bilgilere “Bilgi” bölümünden ulaşabilirsiniz. “Etkinlikler” bölümünde ise fuar süresince düzenlenecek etkinlik takvimine ve etkinlik ile ilgili tüm bilgilere göz atabilirsiniz.
 
Profilim ve Favorilerim:
Fuara ücretsiz* girmek ve sizin için özelleştirilmiş bir fuar deneyimi yaşamak için bireysel profilinizi oluşturun. LinkedIn hesabınızı kullanarak giriş yapabilir ya da daha önceden fuarlara kayıt olduysanız yaka kartınız üzerindeki barkodu okutarak profilinizi otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Katılımcı firmalar, ürünler ve etkinlikler içinden favorilerinizi belirleyebilir ve fuar deneyiminizi daha etkin hale getirecek kişiselleştirilmiş listeler oluşturabilirsiniz.
 
E-Davetiye
Uygulama içindeki kayıt formunu doldurarak ücretsiz* e-davetiyenizi alabilirsiniz. Daha önceden kayıt olduğunuz fuarlarda ise fuara giriş yapmak için kullanabileceğiniz barkodu bu bölümde görüntüleyebilir, hiç beklemeden fuar alanına giriş yapabilirsiniz.
 
Tüyap – Dünya Ticaretinin Buluşma Noktası
http://tuyap.com.tr
 
* Bazı fuarlarda giriş ücreti ödenmesi gerekebilir veya özel davetli listesi dışında ziyarete kapalı olabilir.
 

MYTÜYAP'I HEMEN İNDİRİN